web analytics
Beau Geste Full HD Türkçe İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 705 Görüntülenme

Beau Geste Full HD Türkçe İzle

1933'te Gary Cooper, tamamı Hollywood'da çekilen ilk büyük bütçeli film olan Beau Geste'nin yıldızıydı. Film, Cooper ve karısı, ne yapacaklarını bildiklerinden daha fazla paraları olduğunu keşfettiklerinde başladı - bunun nedeni, bir petrol kuyusundan zengin olmalarıydı. Her şeyi kuyularından elde ettikleri kârla ödediler ve sonra bu kârı filmlerini yapmak için kullandılar.

Film, P.C.'nin bir romanına dayanıyordu. Birçok arkadaşını ve yoldaşını kaybettiği I. Dünya Savaşı'ndaki kendi deneyimlerinden ilham alan Wren (The Great Gatsby'yi de yazdı). Hayatında o dönem hakkında o kadar ayrıntılı yazmıştı ki, savaşı kendisi görmemiş olabilir, bunun yerine savaşı ilk elden gören diğer askerlerle deneyimlerine dayanan bir hikaye yazdı.

Cooper, babalarının komando tarzı liderliği altında birlikte büyüyen, ancak kişilik tipleri ve ilgi alanlarındaki farklılıklar nedeniyle hiçbir zaman toplumun geri kalanına tam olarak uyduğunu hissetmeyen yedi erkek kardeşten biri olan Mitchum'u oynuyor - Mitchum sessiz ve ciddiydi. erkek kardeşlerin hepsi, sporu ve kızları kitaplardan, tarih derslerinden veya başka herhangi bir şeyden daha çok seven küstah seçkinlerdi.

Konu, Kaptan Beauchamp'ın eski arkadaşlarıyla ve aynı zamanda Ffrench (Huston) adında yeni bir arkadaşıyla bu yeni ortamda yolunu bulmaya çalışırken izliyor. Birlikte eski dostluklarını yeniden kurmaya ve önceki sahibinin suçlarından dolayı haksızlığa uğrayanlara adalet getirmeye çalışırlar.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Beau Geste

  Yayın Tarihi:

  24 Temmuz 1939

  Senaryo:

  Robert Carson, Percival Christopher Wren

  Ödüller:

  2 Oscar Adaylığı. 2 adaylık. total

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?