Cry of the Banshee Full HD Türkçe İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 471 Görüntülenme

Cry of the Banshee Full HD Türkçe İzle

Cry of the Banshee yani Cadının Çığlığı, Gordon Hessler tarafından yönetilen 1970 Amerikan korku filmidir. George Chakiris, Suzanne Pleshette ve Robert F. Simon, perili bir eve sığınan üç kişiyi canlandırıyor. Film 30 Ekim 1970'de sinemalarda gösterime girdi.

Arsa, bir fırtına beklerken perili bir eve sığınan üç kişiyi takip ediyor. Evin onları öldürmeye çalışan şeytani ruhların yaşadığını keşfederler. Film, Hessler'in çocukluğundaki paranormal aktiviteyle ilgili kendi deneyiminden esinlenmiştir.

Banshee'nin Çığlığı, Gordon Hessler tarafından yönetilen 1970 Amerikan korku filmi. Roberta Collins, John Crawford ve Richard Kiel'i canlandırıyor. Arsa, gizemli bir kadının mülklerinde ölümünü araştırmak için İrlanda kırsalına giden bir grup arkadaşı takip ediyor. Yüzyıllardır Cehennem adlı büyülü bir yerde kapana kısılmış olan Mordred adında eski bir İrlandalı ruhla karşılaştıklarında kendilerini iyi ve kötü arasındaki eski bir savaşta kapana kısılmış bulurlar.

Film, United Artists tarafından orijinal sürüm baskılarının bir parçası olarak piyasaya sürüldü ve daha sonra "Special Edition" serisinin bir parçası olarak en az bir kez 1980'lerin başında The Legend of Hell House başlığı altında yeniden yayınlandı.

Robert Cornthwaite, karısının öldürüldüğünü keşfeden ve ardından karısının ruhunun hayaleti tarafından işkence gören bir adamı canlandırıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Cry of the Banshee

  Yayın Tarihi:

  22 Temmuz 1970

  Senaryo:

  Tim Kelly, Christopher Wicking

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?