Elektra Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 3,147 Görüntülenme

Elektra Full HD İzle

Elektra filmi, Rob Bowman'ın yönettiği 2005 yapımı bir filmdi. Filmde, çizgi roman dizisi Daredevil'in bir karakteri olan Elektra'yı oynayan Jennifer Garner rol aldı. Marvel Comics karakterinden yola çıkılarak 20th Century Fox tarafından yapılmıştır.

Elektra, becerilerini New York'ta suçla savaşmak için kullanan bir suikastçı ve dövüş sanatçısıdır. Çocukluğundan beri Matt Murdock'u (Daredevil) eğiten kör dövüş sanatları ustası Stick tarafından eğitilmiştir. Elektra'nın annesi gençken, babası ise 17 yaşındayken öldürülmüştür. Stick ile yaptığı eğitimden sonra, duyuları ve refleksleri gelişmiş gibi süper güçleri olduğunu keşfeder; ancak bu güçler sadece sakin olduğu zaman kullanılabilir.

Film, Elektra'nın hapishanede işkence görürken saldırganlarından birini öldürmesiyle başlar. Hapisten kaçar ve Japonya'ya gider ve burada Stick ile tekrar karşılaşır; Birlikte New York'a geri dönerler ve burada Bullseye (Daredevil çizgi romanlarından bir kötü adam) ile yüzleşirler.

Film, 20th Century Fox'un karakterin film haklarını X-Men serisinin bir yan ürünü haline getirmek amacıyla satın aldığı 1997'den beri geliştiriliyordu. Farklı yazarlar ve film yapımcıları tarafından yazılan çeşitli senaryoların işe alınıp projeden çıkarılmasıyla yıllarca "geliştirme cehenneminde" kaldıktan sonra Fox, 2004 yılında yeni bir senaryo görevlendirdi. Çekimler 1 Mart 2004'te Sidney'deki Fox Studios Avustralya'da başladı ve gerçekleşti. Vancouver'da ek çekimlerle üç aydan fazla. Dövüş sahnelerinin koreografisi, Daredevil ve Jigsaw gibi bu filmin devamına kadar görülmeyecek karakterleri canlandırmak için dublörler kullanan Yuen Woo-ping tarafından yapıldı.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Elektra

  Yayın Tarihi:

  14 Ocak 2005

  Senaryo:

  Mark Steven Johnson, Frank Miller, Zak Penn

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?