Karanlık Geçmiş Full İzle HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.5 IMDB Puanı 763 Görüntülenme

Karanlık Geçmiş Full İzle HD

Karanlık Geçmiş 2021, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sinema salonlarının durumuna bakan bir belgesel filmdir. Film, sinema salonlarını nasıl açık ve başarılı tutacaklarını anlamaya çalışırken aynı zamanda yeni film izleme yöntemlerine adapte olmaya çalışan bir dizi sinema sahibini takip ediyor.

Film, Ashland, Oregon'da iki sinema salonuna sahip olan Jack Horner ile yapılan bir röportajla başlıyor. Horner işe makinist olarak başladı, ancak kendi tiyatrolarını açarsa daha fazla para kazanabileceğini fark etti. O zamandan beri memleketinde iki sinema inşa etti: biri bağımsız filmler gösteren ve diğeri ana akım filmlere odaklanan.

Horner, PG-13 veya daha yüksek olarak derecelendirildiği sürece, kasabadan gelen her türlü filmi gösterebildiğini açıklıyor. Ancak şimdi, telefonunuzda bulunan akış hizmetleri gibi yeni teknolojilerle, insanların her yeni film gösterimi için sinemaya gitmesine gerek yok.

Her şeyden daha fazla bağımsız film göstererek işiyle ilgili vizyonuna sadık kalmak istediğini ama aynı zamanda büyük gişe rekorları kıran veya komedileri görmek isteyen insanları da istediğini söylüyor ve bunlar şu anda repertuarının bir parçası değil.

Çevredeki diğer bazı tiyatro sahipleri ile de röportajlar var.

Karanlık Geçmiş 2021, çevreye ve sakinlerine zarar verebileceği gösterildiğinden iklim değişikliğinin etkileri hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

Film Ağustos 2021'de vizyona girdi ve dünya çapında milyonlarca kişi tarafından izlendi. Ayrıca, iklim değişikliğini çevreleyen konular ve bugün hayatımızı nasıl etkilediği konusunda farkındalığı artırmada önemli ilerlemeler kaydetti.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Resimler

  "Karanlık Geçmiş Full İzle HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?