Komşum Bir Katil izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 454 Görüntülenme

Komşum Bir Katil izle

Komşum Bir Katil izle, Komşum Bir Katil hd izle, Komşum Bir Katil full izle, Nicholas "Oz" Oseransky, Chicago'dan sevimli bir Quebec diş hekimidir, ancak karısı Sophie ve kayınvalidesi tarafından nefret edilmektedir. Oz'un asistanı Jill şaka yollu bir şekilde ondan Sophie'nin ortadan kaybolması için bir fiyat belirlemesini ister. Oz yeni bir komşuyla tanışır ve onun, kafasına ödül konmuş rezil bir Chicago kiralık katili olan Jimmy "Lale" Tudeski olduğunu anlar.
Oz, Jimmy'nin kimliğini merak eden Sophie'ye açıklar. Oz, Jimmy ile arkadaş olur ve onun mutsuzluğunu paylaşır: iş ortağı, Sophie'nin babası, reşit olmayan bir çocukla birlikteydi ve intihar etmeden önce çocuğun ailesine ödeme yapmak için uygulamadan zimmete para geçirerek Oz'u derinden borç içinde bıraktı. Oz, Sophie'nin Chicago'ya uçmasını ve Jimmy'nin nerede olduğunu mafya babası Janni Gogolak ile bir ödül için paylaşmasını ayarladığı eve döner. Oz isteksiz ama uyar.
Chicago'ya gelen Oz'un Jimmy'den vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Otelinde, Janni'nin uygulayıcısı Franklin "Frankie Figs" Figueroa ile tanışır ve Jimmy hakkında herhangi bir bilgisi olmadığını inkar eder, ancak Janni'nin mülküne getirilir. Jimmy'nin ayrı yaşadığı karısı Cynthia ile tanışır. Janni, Frankie'ye Oz'a eve kadar eşlik etmesini ve Janni ve adamları onu öldürene kadar Jimmy'ye göz kulak olmasını söyler. Otelde Oz, Jimmy'yi uyarmak için arar, ancak Jimmy'nin Oz'un ne yaptığını bildiği söylenir. Cynthia gelir ve Oz'a Janni ve Jimmy'nin birbirlerini istediklerini ve Cynthia'nın 10 milyon dolarlık bir güven toplamak için öldüğünü söyler - "dokuz yardın tamamı." Oz ve Cynthia sarhoş bir şekilde birlikte uyurlar ve onu korumaya yemin eder.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Whole Nine Yards

  Yayın Tarihi:

  18 Şubat 2000

  Senaryo:

  Mitchell Kapner

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?