Müzik (Music) Full HD Türkçe İzle 2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.2 IMDB Puanı 774 Görüntülenme

Müzik (Music) Full HD Türkçe İzle 2021

Yönetmen:

Music 2021, 9 yaşında otizm teşhisi konan Kate Hudson'ın gerçek hikayesine dayanan kısa bir filmdir. Sia tarafından yönetildi ve Kate Hudson ve Sia tarafından yazılmıştır.

Film, annesinin piyano çalmayı ve şarkı söylemeyi öğrendiği ev okulu topluluğunda büyüdüğü Kate Hudson'ın hayatını takip ediyor. Jocelyn adında dans etmeyi seven bir kız da dahil olmak üzere özel ihtiyaçları olan diğer kızlarla tanışır.

Kate'in ailesi, evde eğitimden daha iyi öğrenme yolları olduğuna karar verdikten sonra, onu otizm programı olan bir devlet okuluna kaydettirirler. Bu okuldaki öğrenciler sosyal ipuçlarını öğrenmek ve başkalarıyla etkileşim kurmakta zorlanıyorlar, ancak öğretmenler iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için çok çalışıyor.

Kate'in babası, geçimlerini sağlamak için Bay Iversen (David Walliams tarafından oynanan) adlı eksantrik bir mucidin sahip olduğu bir fabrikada hademe olarak işe başlar. Bay Iversen, biri onları açtığında güzel melodiler çalan müzik kutuları yapmaya kafayı takmış durumda; ancak icatları için para ödemeye istekli yeterli sayıda insan bulmakta zorlanıyor çünkü kimse bir gün ne kadar değerli olacaklarını bilmiyor!

Kate Hudson, son yirmi yılını sektörde geçirmiş bir müzik yapımcısı ve gazetecidir. Avicii'den "I Did Something Bad" ve Summertime Ball'dan "I Know You Want Me" gibi hit parçaları yazmaktan ve üretmekten sorumludur. Müzik 2021'de Kate Hudson, insanların en sevdikleri müziğin neye benzediğini bulmalarına yardımcı olabilecek bir uygulama oluşturmaya çalışıyor.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Music

  Yayın Tarihi:

  12 Şubat 2021

  Senaryo:

  Sia, Dallas Clayton, Metin Bati

  Ödüller:

  4 ödül & 3 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?