She-Hulk: Attorney at Law izle
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (2)
5.2 IMDB Puanı 3 Yorum 12,019 Görüntülenme

She-Hulk: Attorney at Law izle

"She-Hulk: Attorney at Law", Marvel Sinematik Evreni'nin bir sonraki Disney+ dizisi olarak hazırlanan ve Jennifer Walters'ın hikayesini anlatan bir yapım. Jennifer Walters, bir avukattır ve aynı zamanda Bruce Banner'ın kuzenidir. İlk olarak 1980 yılında Marvel Comics tarafından yaratılan karakter, bir kaza sonucu yeşil dev hale gelebilir.

Dizinin konusu, Walters'ın süper kahramanlık kimliği She-Hulk ile avukatlık mesleği arasındaki dengeyi sağlaması üzerine kuruludur. Dizi, Marvel Sinematik Evreni'nde geçen diğer yapımlarla aynı evrende yer alacak ve Marvel hayranları için heyecan verici bir macera sunacak.

Dizinin başrolünde Tatiana Maslany, Jennifer Walters / She-Hulk rolünde yer alacak. Ayrıca, Mark Ruffalo'nun canlandırdığı Bruce Banner karakteri de diziye konuk oyuncu olarak dahil olacak. Dizide ayrıca, Tim Roth'un canlandırdığı Abomination karakteri de yer alacak.

"She-Hulk: Attorney at Law", Marvel hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenmektedir. Dizinin yayın tarihi henüz netleşmemiş olsa da, Disney+ platformunda 2022 yılında yayınlanması planlanmaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  She-Hulk: Attorney at Law

  Yayın Tarihi:

  18 Ağustos 2022

  Senaryo:

  Jessica Gao

  Ödüller:

  2 ödül & 7 Adaylık.

  Yorumlar (3)