Ters Yüz izle Türkçe Dublaj Inside Out
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (2)
8.2 IMDB Puanı 2,349 Görüntülenme

Ters Yüz izle Türkçe Dublaj Inside Out

Inside Out, Pixar Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan bir 2015 Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu müzikal komedi-drama filmidir. Filmin yönetmenliğini Pete Docter, yönetmenliğini Ronnie del Carmen, yapımcılığını Jonas Rivera üstleniyor. Pixar tarafından üretilen 12. uzun metrajlı animasyon filmi ve stüdyonun 2010'daki Toy Story 3'ten bu yana ilk tam animasyonlu uzun metrajlı filmi.

Arsa, ailesi ve ablası ile San Francisco'ya taşınan Riley Andersen'ın hayatını takip ediyor. Film beş duyguya odaklanıyor: Riley'nin olumlu duygularını temsil eden Joy; Riley'nin olumsuz duygularını temsil eden hüzün; Riley'nin olumsuz duygularını kontrol etmeye çalışan Öfke, Korku ve İğrenme; ve Joy'un insan zihninde bir hayal gücü örneği olarak hizmet ederken komik bir rahatlama sağlayan hayali arkadaşı Bing Bong.

Inside Out yayınlandıktan sonra eleştirmenlerin duygusal etkisini, senaryosunu ve seslendirmesini öven eleştirmenlerden büyük beğeni topladı. 175 milyon dolarlık bütçesine karşı dünya çapında 356 milyon doların üzerinde hasılat elde etti.

Danimarkalı-Amerikalı yazar P.C.'nin aynı adlı kitabından uyarlanan Inside Out filmi. Oyuncular, ailesiyle birlikte San Francisco'ya yeni taşınan 11 yaşındaki Riley hakkında bir hikaye. Riley yeni çevresine uyum sağlamaya ve yeni okulunda arkadaşlar edinmeye çalışırken, zihninde bir şeylerin yanlış olduğunu hisseder. Duyguları - Sevinç, Korku, Öfke, İğrenme ve Üzüntü - ona hissettikleriyle nasıl başa çıkacağını göstererek bu kafa karıştırıcı zaman boyunca ona rehberlik eder.

Hikaye, insanların kafalarının içinde farklı düşünme ve hissetme biçimlerine sahip olduğunu öğrenen Riley'nin yolculuğunu takip eder; düşüncelerini değiştirerek duygularını kontrol edebilirler. Film, Riley'nin yardıma ihtiyacı olanın sadece kendisi olmadığını, etrafındaki tüm karakterlerin de rehberliğe ihtiyacı olduğunu fark etmesiyle sona eriyor!


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Inside Out

  Yayın Tarihi:

  19 Haziran 2015

  Senaryo:

  Pete Docter, Ronnie Del Carmen, Meg LeFauve

  Ödüller:

  1 Oscar Kazandı. 101 ödül & 116 adaylık. total

  Resimler

  "Ters Yüz izle Türkçe Dublaj Inside Out" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?